Onze bemiddelingsmedewerkers

De bemiddelingsmedewerker is het aanspreekpunt voor alle ouders en gastouders in een regio. Je kunt bij je bemiddelingsmedewerker terecht met praktische vragen over de opvang of vragen op pedagogisch gebied. Ook kan de bemiddelingsmedewerker je helpen als je op zoek bent naar een gastouder of gastkinderen.

 

Klik op je regio voor de gegevens van de bemiddelingsmedewerker

Noord-Holland (Noord) en Flevoland (Zuid)

Noord-Holland (Zuid) en Zuid-Holland (Noord)

Zuid-Holland (midden)

Zuid-Holland (Den Haag en omgeving)

Zuid-Holland (Rotterdam en omgeving)

Friesland en Groningen

Drenthe, Kop van Overijssel en Flevoland (Noord)

Overijssel/Achterhoek

Gelderland

Utrecht en Gelderland (Zuid)

Noord-Brabant en Limburg

 

 


Noord-Holland (Noord) en Flevoland (Zuid)

Bianca rimpelloos

Bianca Chobin (manager)
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
T: 06-13110279
E: b.chobin@gobmare.nl

Kop van Noord-Holland, Amsterdam e.o., Het Gooi, Almere e.o.

 

 


Noord-Holland (Zuid) en Zuid-Holland (Noord)

Lisette

Lisette Brand
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
T: 06-82854816
E: l.brand@gobmare.nl

Alkmaar, Zaanstreek, Edam-Volendam, Haarlem e.o., Hoofddorp e.o., Katwijk e.o.

 

 


Zuid-Holland (midden)

PasfotoMarjolein

Marjolein van Oort
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
T: 06-12767147
E: m.vanoort@gobmare.nl

Leiden, Voorschoten, Alphen aan den Rijn e.o., Gouda e.o., Zoetermeer e.o., Delft


Zuid-Holland (Den Haag en omgeving)

Femke

Femke Japing
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
T: 06-38823579
E: f.japing@gobmare.nl

Den Haag, Leidschendam-Voorburg, Wassenaar, Rijswijk, Westland


Zuid-Holland (Rotterdam en omgeving)

Petra 2

Petra Vermaat
Werkdagen: flexibel
T: 06-20197832
E: p.vermaat@gobmare.nl

Vlaardingen e.o., Rotterdam e.o., Dordrecht e.o.

 

 


Friesland en Groningen

Profielfoto Mare Renske van der Burgh

Renske van der Burgh
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
T: 06-12770353
E: r.vanderburgh@gobmare.nl


Drenthe, Kop van Overijssel en Flevoland (Noord)

Willy Zengerink-Gaasbeek
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
T: 06-83987081
E: w.zengerink@gobmare.nl

Heel Drenthe en Kop van Overijssel, Noordoostpolder, Dronten e.o., Lelystad e.o.


Overijssel/Achterhoek

Ellie

Ellie van Oostenbrugge
Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag
T: 06-83987057
E: e.vanoostenbrugge@gobmare.nl

 


 Gelderland

Sanne

Sanne Helming
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
T: 06-82658620
E: s.helming@gobmare.nl


Utrecht en Gelderland (Zuid)

Marleen3

Marleen Smeulders
Werkdagen: flexibel
T: 06-12770608
E: m.smeulders@gobmare.nl


Noord-Brabant en Limburg

Foto Ina

Ina Schouwenaars
Werkdagen: flexibel
T: 06-51896607
E: i.schouwenaars@gobmare.nl